Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu (cz) Bezdětná
rok natočení:1935
obrázek:
film: Bezdětná / Bezdětná (1935)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Like
Základní info k filmu
typ filmu: Film
Typ obrazu
Černobílé
délka filmu
83 min.
přidal
geron
film přidaný
29.03.2012, 14:59:58

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Drama
Drama
info zde :
Romantický
info zde :


Film je v jazycích..
Čeština

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Mono
Formát obrazu
CDS 35mm


obsazení:
Film štáb

== osoby ==
== profese ==
Režie
Scénarista
Architekt

Vedlejší postavy filmu

== osoby ==
== postava ==
bankovní sluha a zahradník Syrovát
průvodčí na dráze

Obsah filmu:

Bankéř Hron se zamiluje do Evy Halerové a rozhodne se pomoci z finanční tísně jejímu otci, majiteli sklárny. Eva Hrona rovněž miluje. Provdá se však za něho až na nátlak rodičů, protože si je vědoma svého dávného provinění. Za svobodna se jí narodila dcera a Eva ji tajně navštěvuje a finančně podporuje rodinu, kde je dítě na vychování. Otec holčičky, hráč a alkoholik Robert Turek, finančně vydírá starého Halera. Rozhodne se narušit i Evino spokojené manželství, když prozradí Hronovi pravdu o nemanželském dítěti jeho ženy. Hron je zpočátku zprávou zaskočen, ale protože je jeho manželství bezdětné a on po dítěti touží, rozhodne se holčičku adoptovat. Evě však svůj úmysl nesdělí. Děvčátku se stýská po matce a vydá se proto samo do Prahy. Matka je však s pěstounkou pošle pryč, aby své tajemství před manželem uchránila. Záhy vchází Hron s dítětem v náručí a své ženě odpouští.

Banker Hron has fallen in love with Eva Halerová and decides to help her father, the owner of a glassworks, out of some financial difficulties. Eva likewise loves Hron. However she marries him only under the pressure of her parents, because she is conscious of her long-ago wrong. During the time she was single a daughter was born to her and Eva visits her in secret and financially supports the family who is raising the child. The father of the girl, gambler and alcoholic Robert Turek, blackmails the elder Haler for money. He is even determined to break up Eva's happy marriage when he divulges to Hron the truth about his wife's illegitimate child. Hron is at first taken aback by the information, but because his marriage is childless and he would like a child, he decides to adopt the little girl. Yet he does not inform Eva of his intentions. The little girl misses her mother and therefore sets off alone for Prague. But her mother sends her away with the foster-mother so as to guard her secret from her husband. Soon Hron enters holding the child in his arms and he forgives his wife.

<<== filmy od A

filmy od C ==>>

Přečteno: 554 krát
vygenerovano za: 0.1567 sek.© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)