Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu (cz) Výkřik do sibiřské noci
rok natočení:1935
obrázek:
film: Výkřik do sibiřské noci / Výkřik do sibiřské noci (1935)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Like
Základní info k filmu
typ filmu: Film
Typ obrazu
Černobílé
délka filmu
min.
přidal
admin
film přidaný
27.08.2016, 21:08:15

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Drama
Drama
info zde :


Film je v jazycích..
Čeština

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Mono
Formát obrazu
CDS 35mm

Společnosti podílející se na výrobě:
Název společnosti
Rok
Typ
Stát
Typ média

1936
Distributor
Československo
Kino

1935
Produkční společnost
Československo
Kino


obsazení:
Film štáb

== osoby ==
== profese ==
Kameraman

Obsah filmu:

Kníže Pavel Milovidov holduje vášnivě společenskému životu a má poměr s Evženií, ženou hospodského Bezsudného. V hospodě se také seznámí se schovankou hospodského Anuškou, zamiluje se do ní a chce se s ní oženit. Evženie žárlí. Aby zabránila sňatku, namluví knížeti, že Anuška má milence. Kníže dívku zapudí a znovu se sejde v noci s hospodskou. Nešťastná Anuška se chce otrávit. Mezitím hospodský pokračuje ve svém nekalém počínání: dává hostům do nápojů uspávací prostředek, aby je potom mohl na cestě oloupit, jako už tolikrát předtím. Tentokrát je však poraněn Seňou, který se řídil Anuščiným varováním a v hospodě nic nevypil. Zraněný hospodský se vrací a doma objeví knížete, zoufajícího si nad bezvládnou Anuškou. Bezsudný Pavla uklidní sdělením, že dívka zřejmě vypila jen omamný postředek. Anuška se skutečně zanedlouho probere a nepoctivého hospodského zatkne policie.

Prince Pavel Milovidov indulges passionately in the high life and has a relationship with Evženie, the wife of publican Bezsudný. In the pub he also becomes acquainted with the publican's ward Anuška, and having fallen in love with her, he wants to marry her. Evženie becomes jealous. To prevent the marriage she deceives the prince into believing that Anuška has a lover. The prince spurns her and he again trysts at night with the publican's wife. The unhappy Anuška wants to poison herself. Meanwhile the publican continues in his base activities - he serves the guests soporifics so he can rob them later on the road, as he has already done so many times before. But this time he is injured by Seňa, who has heeded Anuška's warning and has drunk nothing in the pub. The wounded publican returns home and discovers the prince in despair over the limp body of Anuška. Bezsudný calms Pavel by informing him that the girl has obviously drunken only the narcotic concoction. Presently Anuška actually does wake up and the dishonest publican is arrested by the police.

Přečteno: 118 krát
vygenerovano za: 0.0451 sek.© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)