Nick:
Heslo:
Registrace
Registrační formulář na tyto stránky
*Nick(bez mezer a speciálních znaků!!)
*Heslo
*kolik je součet: JEDNA + TŘI=?(číslovka)
Jméno
Přijmení
*E-mail
Vyplň skutečný(pro možnou komunikaci)
ICQ
*Rok narození (vyber)
Skype
*Země (vyber)
*Pohlaví (vyber)

*-povinné údaje(pokud budou nefunkční nebo nepravdivé) nick bude zrušen!!Zejména funkční email.
Počet možných pokusů registrací je 3. Potom dochází k blokaci IP adresy. Po ověření registrace dostanete úrověň 3. Registruj se jenom jednou.

REGISTRACI POTVRDÍTE Z REGISTRAČNÍHO MAILU TÍM, ŽE POŠLETE ŽÁDOST O ZVÝŠENÍ LEVELU NA EMAIL:filmy2004@volny.cz Pokud dojde k registraci NAPÍŠE SE REGISTROVÁN!

!!REGISTRACE S NEPLATNÝM EMAILEM A SPRÁVNÉHO VYPLNĚNÍ STÁTU (spam= JE LAPAČ NA ROBOTY) BUDE BEZ PŘEDCHOZÍHO VAROVÁNÍ ZRUŠENÝ A NEBO VŮBEC NEPROBĚHNE REGISTRACE!!!!!


Odpovězte prosím na otázku kolik je 1+3 v registračním formuláři. !! jinak neproběhne registrace!! Podlední doubou se tu obejvuje že nick=jméno!!§ od nyní je toto zakázané!!až moc toto připomíná boota tak že registrace nebude úspěná pokud bude nick=jméno!!!© 2007 - 2021 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)