Nick:
Heslo:
Registrace
Registran formul na tyto strnky
*Nick(bez mezer a specilnch znak!!)
*Heslo
*kolik je souet: JEDNA + TI=?(slovka)
Jmno
Pijmen
*E-mail
Vypl skuten(pro monou komunikaci)
ICQ
*Rok narozen (vyber)
Skype
*Zem (vyber)
*Pohlav (vyber)

*-povinn daje(pokud budou nefunkn nebo nepravdiv) nick bude zruen!!Zejmna funkn email.
Poet monch pokus registrac je 3. Potom dochz k blokaci IP adresy. Po oven registrace dostanete rov 3. Registruj se jenom jednou.

REGISTRACI POTVRDTE Z REGISTRANHO MAILU TM, E POLETE DOST O ZV݊EN LEVELU NA EMAIL:filmy2004@volny.cz Pokud dojde k registraci NAP͊E SE REGISTROVN!

!!REGISTRACE S NEPLATNM EMAILEM A SPRVNHO VYPLNN STTU (spam= JE LAPA NA ROBOTY) BUDE BEZ PEDCHOZHO VAROVN ZRUEN A NEBO VBEC NEPROBHNE REGISTRACE!!!!!


Odpovzte prosm na otzku kolik je 1+3 v registranm formuli. !! jinak neprobhne registrace!! Podledn doubou se tu obejvuje e nick=jmno!! od nyn je toto zakzan!!a moc toto pipomn boota tak e registrace nebude spn pokud bude nick=jmno!!!© 2007 - 2024 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)