Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu (cz) Nikdo nic neví
rok natočení:1947
obrázek:
film: Nikdo nic neví / Nikdo nic neví (1947)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Like
Základní info k filmu
typ filmu: Film
Typ obrazu
Černobílé
délka filmu
75 min.
přidal
admin
film přidaný
03.09.2017, 09:09:16

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Komedie
info zde :


Film je v jazycích..
Čeština

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Mono
Formát obrazu
CDS 35mm

Obsah filmu:

Druhá světová válka. Inženýru Burešovi se podaří uprchnout před Němci do ciziny. Jeho snoubenku Věru začne vydírat četař SA Fritz Heinecke, který se dozvěděl z udavačského dopisu o jejím vztahu k Burešovi. Při rozhovoru se oba dostanou do potyčky, Fritz se uhodí a upadne do bezvědomí. Věra se domnívá, že je mrtev a chce se ho zbavit. Pomohou jí sousedé - tramvajáci Martin a Petr. Naloží Fritze do velkého koše, který pak skončí ve vodě. V koši však byla jejich adresa a poctivý nálezce jim koš vrátí i s Fritzem. Muži ho potom ukryjí do pouzdra na basu a s ním se Fritz ocitne v divadelní šatně. Po procitnutí se opije. Muži ho položí do dětského kočárku a po mnoha dobrodružstvích se dostanou do Fritzova hotelu. Za nimi tam přiběhne Věra se smečkou německých vojáků v patách. Všem se podaří vyskočit z Fritzova pokoje oknem. Na útěku před Němci je zachrání anglický hloubkový letec Karel Bureš.

A comedy film, set in the Second World War. Engineer Bureš has managed to escape the Germans and has fled the border. His fiancée Věra is blackmailed by an SA man Fritz Heinecke who has discovered her relationship with Bureš after receiving a letter from an informer. During their conversation they get into a skirmish, Fritz accidently hits himself and falls unconscious. Věra thinks that he is dead and tries to get rid of him. She is helped by her neighbours - tramwaymen Martin and Petr. They put Fritz in a large basket which then ends up in the water. The basket also contains their address, however, and the basket and Fritz is returned by the honest finder. The men then hide him in a double-bass case and Fritz then finds himself in a theatre cloakroom. After waking up he gets drunk. The men put him in a child's pram and, after many adventures, they arrive at Fritz's hotel. Věra rushes over to them with a pack of German soldiers after her. All of them manage to escape out of Fritz's hotel room window. During their flight from the Germans they are saved by the English dive-bomber pilot Karel Bureš.

<<== filmy od M

Přečteno: 92 krát
vygenerovano za: 0.0812 sek.© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)