Nick:
Heslo:
Registrace
Jméno osoby Patricie Solaříková
Ročník narození:1988
Hlavní stránka
Fotografie
Videa
Filmy

Osoba Patricie Solaříková - Herečka
herec:
(znám jako ): Patricie Solaříková
Jméno:
Patricie
Rodné přijmení:
Solaříková
obrázek:
Like
Narozen roku:
Národnost:
Česká (cze)
Narozen:
Česká Republika
Přidáno dne:
01.07.2008, 21:38:34
Upravené dne:
27.05.2010, 23:39:42
Narození:
místo narození
Úmrtí:
Festivaly

Seznam cen festivalu
název festivalové ceny
festival
ročník
Film/serial
role/postava/společnost
nominace/cena
info
název ceny
festival
ročník
Film/serial
postava
nominace/cena
info

Učinkování na festivalu
typ učinkování
festival
ročník
rok

Rodina:
Info

Patricie Solaříková (nar. 19. 12. 1988 v Praze) je jedna z generace mladých vycházejících hvězdiček, jež vyprodukovaly české seriály koncem 20. a počátkem 21. století. Patricie studuje Střední technickou školu, obor management obchodu a služeb, ale jelikož kvůli natáčení seriálů nemá momentálně na školu příliš času, dostala tedy individuální studijní plán, z čehož není nadšená. Jak sama řekla, herečkou nikdy být nechtěla (v dětství se chtěla stát veterinářkou), ale v současnosti je tomu jinak. Po dostudování střední školy by chtěla zkusit některou ze škol s uměleckým zaměřením, nejlépe FAMU, obor režie nebo produkce.

Na televizní obrazovce ji bylo možno vidět již od roku 1996, kdy se sporadicky objevovala jako spolužačka hlavního hrdiny (v roli Studničkové). Tomtu seriálu zůstala věrná a dotočila všechny tři jeho pokračování, v nichž už jako dospívající dívka hrála důležitější úlohu. Kromě této role se objevila ještě v hlavní roli krátké (a nepříliš známé) pohádky s názvem Zakletá třináctka (2004).

Její zatím nejvýznamnější rolí je postava Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice, kde hraje zakřiknutou, stydlivou, pesimistickou a introvertní teenagerku (mimochodem přesný opak sebe sama). Cesta k této postavě nebyla lehká a vedla přes několik castingů, nakonec v něm ale zvítězila a tak ji můžeme vídat na obrazovce každý všední den v podvečer.

Za své herecké vzory si vybrala svou seriálovou matku Terezu Brodskou a herce Jana Hrušínského.(csfd)

Info
další profese:
Role:

Postava
seriál
Nárození
Dílů
1627
28


Jmeno Příjmení * nar. : *
Sezmam další osob daného ročníku je omezena na 100 záznamu.! celý naleznete :

<<== Muži

Přečteno: 15196 krát
vygenerovano za: 0.9697 sek.© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)