Nick:
Heslo:
Registrace
MENUInfoRočníkyCenyČlánkyVideaNovinkyNázoryZajímavosti

Prohlížíte festival Casting Society of America, USA
Prohlížite festival Casting Society of America, USA verze 2.1.42
festival Nazev

Ceny Kopmarzní společnosti v Americe

festival Nazev org.:

Casting Society of America, USA

festival Rok založení :
1985
Obsah:

Ceny pro kompartní agentůry z Ameriky

Also known as: The (n)th Annual Artios Awards
Location: California, USA
Media type(s): Film, Television, Misc
Event type: Guild event
Official website(s): http://www.castingsociety.com/
Notes: The Artios Awards are given for casting in film, TV and theatre.
The CSA was founded by Mike Fenton, Al Onorato and Joe Reich in 1982 under the name "The American Society of Casting Directors". In 1984 the name was officially changed to "The Casting Society of America".
(imdb)

Ročník:

festival Seznam ročníků
Rok
Ročnik
cen
1*
1985
1
0
0
1986
2
0
0
1987
3
0
0
1988
4
0
0
1989
5
0
0
1990
6
0
0
1991
7
0
0
Rok
Ročnik
cen
1*
1992
8
0
0
1993
9
0
0
1994
10
0
0
1995
11
0
0
1996
12
0
0
1997
13
0
0
Rok
Ročnik
cen
1*
1998
14
0
0
1999
15
0
0
2000
16
0
0
2001
17
0
0
2002
18
0
0
2003
19
0
0
2004
20
0
0
Rok
Ročnik
cen
1*
2004
20
0
0
2005
21
0
0
2006
22
0
0
2007
23
0
0
2008
24
0
0
2009
25
0
0
2010
26
0
0
1*-počet oceněných v daném ročníku (první sloupec určuje počet cen udělených v ročníku. tento určuje počet rozdaných ocenněných v daném ročníku).

stav
Přečteno: 561 krát
vygenerovano za: 0.004313 sek.









navštěvnost: , průměrná návštěvnost:

© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |