Nick:
Heslo:
Registrace
Štáb
Obsazení
Přístupnost
Hodnocení
Titulky
Seznam filmu dle prvního písmene
Název filmu (cz) Host do domu
rok natočení:1942
obrázek:
film: Host do domu / Host do domu (1942)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Like
Základní info k filmu
typ filmu: Film
Typ obrazu
Černobílé
délka filmu
min.
přidal
admin
film přidaný
20.05.2015, 16:58:56

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Komedie
info zde :

Obsah filmu:

Pavel Hora nabídne svému kamarádovi Jiřímu Pulpánovi, aby u něho bydlel. Když přijdou domů, zjistí, že majitel domu vystěhoval Pavla na dvůr, protože našel u dcery Zuzanky jeho milostný dopis. Oba muži si tedy zařídí byt na dvoře. Když pan domácí přistihne Jiřího se svou druhou dcerou Pepičkou, pošle obě dcery ke svému bratrovi Sylvestrovi na statek. Jiří a Pavel si chtějí na venkově pronajmout vilu a zařídit ji jako penzion. Když jdou převzít vilu, za jejíž pronájem už zaplatili, zjistí, že budova je v ruinách. Hledají tedy alespoň nocleh a náhodou se dostanou na statek strýce Sylvestra. Jiří a Pavel navrhnou Sylvestrovi modernizaci statku. Ten sice nesouhlasí s jejich nápadem, ale snaživé a podnikavé hochy si oblíbí. Když přijedou na návštěvu rodiče Zuzky a Pepičky, uznají, že oba muži se snaží o založení pevné existence. Nebrání už svým dcerám v jejich lásce.

Pavel Hora offers to put up his friend Jiří Pulpán. When he comes home, he finds that the owner of the building has moved Pavel out to the courtyard because he has found a love letter from him with his daughter Zuzanka. So both men set up living quarters in the courtyard. When the landlord catches Jiří with his other daughter, Pepička, he sends both daughters to the estate of his brother Sylvestr. Jiří and Pavel would like to rent a villa in the country and outfit it as a pension. When they come to take over the villa, the rent of which they have already paid, they find that the building is in ruins. So they look for lodgings for at least the night and by chance they come to the estate of uncle Sylvestr. Jiří and Pavel propose modernizing Sylvestr's estate. Though he does not agree with their idea, he has taken a liking to the eager and enterprising young men. When the parents of Zuzka and Pepička come on a visit, both men attempt to firmly establish their existence. The father no longer impedes his daughters' love interests.


obsazení:
Vedlejší postavy filmu

== osoby ==
== postava ==
domovník Houžvička


Film je v jazycích..
Čeština

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Mono
Formát obrazu
CDS 35mm

Přečteno: 180 krát
vygenerovano za: 0.0253 sek.© 2007 - 2021 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)