Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu Bahno Prahy / Bahno Prahy
rok natočení:1927
obrázek:
film: Bahno Prahy / Bahno Prahy (1927)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Barevnost

Černobílé


Přidáno/přidal(a)
19.11.2014, 17:00:13

(přidal:admin)

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Drama
Drama
info zde :


Film je v jazycích..
Němý film

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Němý
Formát obrazu
CDS 35mm


obsazení:
Film štáb

== osoby ==
== profese ==
Kameraman

Obsah filmu:

Pražská spodina se schází v putyce zvané Jedová chýše. Mezi nimi je i Václav Tatar, čestný muž, o kterém se říká, že jeho otcem je bohatý sedlák. Mezi Tatarem a dcerou majitele putyky Lenkou vznikne citový vztah. Tatarův otec hledá po pražských hospodách svého syna. Před jeho zraky se Václav nechá vyprovokovat přítelem Petra - nevlastního bratra Lenky - k hádce, při níž je Petr zabit a Tatar přítomným tajným policistou zatčen. U soudu se mu však podaří prokázat svou nevinu.

A story from the life of Prague's rabble who meet in a seedy pub known as "Poisonous Hut". Among them is Václav Tatar, an honourable man who is said to have a rich farmer for a father. A relationship builds up between Tatar and the daughter of the pub owner, Lenka. Tatar's father is looking for his son in the pubs of Prague. In his father's presence Václav lets himself be provoked by his friend Petr - Lenka's stepbrother - until a fight develops in which Petr is killed. Tatar is arrested by a secret policeman. However, in the courtroom he manages to prove his innocence.

Drama
Drama
Přečteno: 255 krát
vygenerovano za: 0.1211 sek.
navštěvnost: , průměrná návštěvnost:

© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |