Nick:
Heslo:
Registrace
žanr: Drama verze: 2.0.125
název žánru:
Drama
Název USA:
Drama
Obsah:

- základem jakéhokoliv dramatu je konflikt, jehož podob může být velmi mnoho. Klasické drama jako hlavní konflikt zpravidla volí lásku a její aktéry (např. žárlivost vedoucí k nenávisti), konflikt může být i mezi členy lidské společnosti, vírou a tzv. civilním světem, mezi rodiči a dětmi, mezi etnickými a národnostními skupinami apod. Jakýkoliv příběh, jehož hlavní podstata vyplývá z napjaté situace mezi hlavními aktéry, může být dramatem v kombinaci s dalšími žánrovými prvky, např. akční drama, historické drama, milostné drama, dramatické prvky však můžeme nalézt i v některých komediálních snímcích, např. v černé komedii.

Žánr: Drama
Filmy tohoto žánru(v orginálním názvu) Filmy tohoto žánru(v českém názvu)

Přečteno: krát
vygenerovano za: 0.1897 sek.© 2007 - 2021 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)