Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníFestivalyProdukce/distributořiVysíláno/PromítánoLokaceTextyZvukyformátyPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu Platit prosím / Platit prosím
rok natočení:1956
obrázek:
film: Platit prosím / Platit prosím (1956)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Barevnost

Černobílé


Přidáno/přidal(a)
28.12.2017, 08:05:20

(přidal:admin)

Rok:
1956
Premiéra v zemi původu

Premiéra v České republice:

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Komedie
info zde :

Film je v jazycích..
Čeština
Nejsi registrovaný pro zobrazení této sekce stránek!
Společnosti podílející se na výrobě:
Název společnosti Rok Typ Stát Typ média

Distributor
Československo
Kino

Festivaly

cena festival ročník osoba nominace/cena

obsazení:
Vysíláno:
Datum uvedení Čas Stanice
Vysílání ve světě:
Název státu Datum Doplňkové info
Vysílání v kinech
Název kina Datum čas Doplňkové info

Obsah

Ředitel Restaurací a jídelen přichází do předváděčky, aby se zúčastnil projekce filmu natočeného v různých restauracích. Pár venkovských lidí přichází na oběd. Dva číšníci se nevzrušeně baví a hostů si nevšímají. Vrchní číšník hostům nakonec přinese pomačkaný jídelní lístek, ale cokoliv si objednají, vzápětí škrtá a nutí hostům jídlo, na které nemají chuť. V jiné restauraci si host stěžuje, že má v omáčce knoflík. Číšník mu slíbí novou porci, ale za rohem knoflík odstraní a vrací hostovi původní talíř, na kterém jídlo ledabyle upravil. Jiní hosté by rádi zaplatili, ale personál je odkazuje na číšníka, který však zaujatě pozoruje šachovou hru a své práci se naprosto nevěnuje. Ředitel RaJe je velmi rozčílen. Film považuje za zkreslující a situace v něm za vymyšlené. Režisér ho ovšem ironicky upozorňuje, že není skutečně nutno nic vymýšlet.

The director of the company Restaurants and Canteens arrives to attend a screening of a film made in various restaurants. A group of villagers come in to one of the restaurants for their lunch. The two waiters carry on chatting and ignore their customers. The head waiter finally brings them a crumpled menu, but whatever they order, he crosses off the menu and urges them to order something they do not want. In another restaurant a customer complains he has found a button in his sauce. The waiter promises to get him another portion but, once out of sight, he simply takes the button out of the food and brings back the same plate on which he has carelessly rearranged the food. Other customers are trying to pay but the staff point to the waiter with the wallet; he, however, is absorbed in watching a chess game and is neglecting his duties. The restaurant director is furious. He regards the film as a distortion of the facts and the situation depicted as a fabrication. The film director ironically points out that there really is no need to invent a situation like this.

Dabováno:
Společnost Rok Pro
Komedie
Komedie
Historický
Komedie
Přečteno: 14 krát
vygenerovano za: 0.0206 sek.
navštěvnost: , průměrná návštěvnost:

© 2007 - 2018 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |