Nick:
Heslo:
Registrace
ŠtábObsazeníPřístupnost
Hodnocení
TitulkySeznam filmu dle prvního písmene
Název filmu (cz) Tři vejce do skla
rok natočení:1937
obrázek:
film: Tři vejce do skla / Tři vejce do skla (1937)

Alternativní názvy filmu

Hodnocení dílu

%

Like
Základní info k filmu
typ filmu: Film
Typ obrazu
Černobílé
délka filmu
94 min.
přidal
geron
film přidaný
14.03.2012, 10:19:05

Datace
rok výroby
Premiéra v zemi původu
Premiéra v České republice

Žánr
Žáner(us)
Žáner(cz)
info
Komedie
info zde :
Crime
Kriminální
info zde :


Film je v jazycích..
Čeština

Formáty zvuku a obrazu
Zvuk
Mono
Formát obrazu
CDS 35mm


obsazení:
Film štáb

== osoby ==
== profese ==
Režie
Scénarista

Hlavní postavy filmu

== osoby ==
== postava ==
Nick Carter

Vedlejší postavy filmu

== osoby ==
== postava ==
detektiv
obchodník s klenoty
stráž maharadži#1

Obsah filmu:

Vincenc Babočka je bezvýznamným zaměstnancem na policejní stanici. V soukromí si hraje na detektiva, neboť má pocit, že jeho schopnosti nejsou dostatečně využity. Na dovolené v Karlových Varech však dojde k záměně a Babočka je považován za stíhaného dobrodruha Leona Webera. Muž okamžitě vycítí možnost konečně na sebe upozornit a setrvá v přestrojení, aby odhalil Weberovy komplice, kteří se chystají ukrást diamanty mahárádži z Yohiru. S mahárádžou se Babočka seznámí podle Weberova plánu v přestrojení za knížete Nariškina. Celá situace se však zkomplikuje, když se v Karlových Varech objeví skutečný Weber. Pro jeho podobu s Babočkou ani komplicové nemají docela jasno, kdo je vlastně jejich šéf. Babočkovi se nakonec podaří zjistit, že ani mahárádža není tím, za koho se vydává, a dostane všechny podvodníky do jednoho letadla. Se zachráněnými diamanty pak vyskočí padákem a zavolá policii, která si povedené pasažéry už jen vyzvedne na letišti.

Vincenc Babočka is an unimportant employee at a police station. In his spare time he plays at being a detective because he feels his talents are not sufficiently exercised. On holiday in Karlovy Vary there is a case of mistaken identity and Babočka is taken to be Leon Weber, an international adventurer wanted by the police. He makes the most of his chance in the limelight and he remains in disguise so that he can expose Weber's accomplices who are plotting to steal the Maharajah of Yohir's diamonds. Babočka gets acquainted with the maharajah according to Weber's plan disguised as prince Nariškin. The situation is complicated by the arrival in Karlovy Vary of Weber himself. Babočka's disguise is so good that the accomplices are not even sure who their boss really is. Babočka then discovers that the maharajah is not who he claims to be. Babočka manages to get all the swindlers onto an aeroplane together and then he parachutes out with the stolen diamonds. He calls the police who wait at the airport to pick up the crooks.

<<== filmy od Š

Přečteno: 972 krát
vygenerovano za: 0.0614 sek.© 2007 - 2021 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek!. Podpořte je a napište, co byste zde chtěli mít.
Ti, kteří se zároveň stanou našimi fanoušky na Facebooku, budou mít po požádání výhody navíc.

Share |


Aktivní od 25.3.2019 tedy připočítejte k němu ještě +408244 za roky (2008-24.3.2019)